Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ivermectin használata!?...

Ivermectin használata!? Elméletileg a nyak/tarkó bőrére kell tenni. Széthúzom a tollait rácseppentem de annyira kis helyen van ki a bőre 2 toll között hogy.

Figyelt kérdés

Széthúzom a tollait rácseppentem de annyira kis helyen van ki a bőre 2 toll között hogy legkésőbb akkor amikor elengedem az egész a tollain köt ki mert jobbról, balról felváltva és folyamatosan vakarja a tarkóját hol lábbal hol ülőrúddal és a lenti kép az eredmény. Felszívódik így bármi is belőle?



[link]

Mint a képen is látszik miután a csepp miatt összeállt a tolla sokkal jobban kilátszik a bőre. Úgy is csinálhatom a csepegtetést hogy előtte benedvesítem a tollát???? Vagy ez ront a szer működésén,felszívódásán?


2014. aug. 19. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem ront a felszívódáson, ha egy kicsit nedves a tolla.
2014. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha nem halottam mèg olyat, hogy az ivermectint külsőleg használják, max rovarirtásra permetkènt, de az orális szer.
2014. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!