Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot, sérült...

Találtam egy galambot, sérült a szárnya, a gyűrűszám alapján felhívtam a tulajt, de azt mondta nem kell neki, megtarthatom, honnan tudnám a nemét, illetve a fajtáját kideríteni?

Figyelt kérdés
Van rajta egy sima gyűrű, amin van a szám, az alapján találtam meg a tulajt. Van egy piros gyűrű is rajta, amin nincs semmi szám.
2014. aug. 22. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet róla
2014. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezni a tulajt?
2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tulajjal beszéltem, neki nem kell, de azóta nem tudom elérni, hogy megkérdezzem a többit.
2014. aug. 22. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, a szárnyát kezelni kellene és tartsd meg. Ezek a madarak nagyon szelidek, ha kézhez szoktatod. Válladra száll, füledet csípi, de még hízelegni is tud. Nekem volt sérülten befogott galambom, hét évet élt nálunk és ha meguntuk a rosszalkodásait, betettük a ketrecbe. Többnyire szabadon volt, kicsit tudott csak repülni. Mit evett? Búzát, kanárikeveréket, tyúkhúrt, almát, vitamint. És nagy fürdéseket rendezett a konyhában, egy kis lavorban. Nagyon megsirattuk.
2014. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főzz belőle levest.
2014. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!