Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor raknak a galambok fészket?

Mikor raknak a galambok fészket?

Figyelt kérdés
Nem tudom azt se,hogy a galambom him vagy nőstény,mert csak rátaláltam.A himek vagy a nőstények(galambok)szoktak fészket rakni?Vagy mindkettejük?
2014. szept. 2. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször is egy évben, és nem csak tavasszal, akár október végén is... Az már más kérdés, hogy fel tudja-e nevelni...
2014. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és váltogatva ül a tojásokon a hím és a nőstény. (Tojni nyilván a nőstény tojja...) hogy váltogatják egymást, azt láttam, amikor egyszer a kertünk közepén egy kopár ágra fészkeltek...

Elég buták voltak, a fészek is silány, semmi árnyék, szélben és esőben majd leestek...

2014. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK,Köszi!De ha egyedül van 1 him,vagy nőstény galambom akkor ő rak fészket?
2014. szept. 3. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kisgalamb legyen, kell egy lánygalamb és egy fiúgalamb is! Tudod, mint az embereknél is. :)
2014. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!