Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj ketrec?

Kék-ara klub kérdése:

Papagáj ketrec?

Figyelt kérdés

Meg tudná mondani valaki hogy mekkora ketrec kell két papagáj tartásához,de olyat amiben repkedni is tudnak normálisan.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. szept. 18. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketrecben nemigen tudnak repkedni, ki kell őket engedni naponta.
2014. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így van. Még egy kinti röpde sem pótolja a szobában való röpködést vagy a hámmal történő szabadan röpülést. Ettől függetlenül olyat kell venni amiben nem érzik rosszul magukat. Nem írtad milyen fajta madár. Minden fajtához találsz le írást akár interneten hogy mekkora kalitka kell neki. Ezek a leírások azért elég szigorúak, de annyit tudok mondani hogy akkora mindenképpen legyen hogy mindkét jószág kényelmesen kitudja nyújtani a szárnyat. Vagyis cuccokkal együtt férjen bele a szárny távolság. Én is kisebben tartom a két fiú nimfámat mint amekkora az előírt de amikor itthon vagyok mindig ki vannak engedve. Egy hullámos picit kevésbé szelídíthető és ha túlnyomórészt a kalitkába lesznek, a hiperaktivitásuknak megfelelőt kell venni, mert mindig röpködnek, ugrálnak, pattognak ide oda.
2014. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó nem konkrétan ketrecre gondoltam,hanem valami volier szerűségre amit a házban is tarthatok.
2014. szept. 18. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig attól függ mekkora a madár.

Látottak alapján 1 méter széles 2 méter magas.

2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minimum a 1,5x2m...szárnyfesztáv miatt.
2014. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!