Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kisgalamb (? )

Kisgalamb (? )

Figyelt kérdés
Galambtartók... Fontos kérdésem lenne... 10 napos a kisgalambom és a szülők már nem melegítik (nem ülnek rá) és szerintem eléggé ki van hülve... etetik rendesen csak ez a gond hogy nem melegitik... Szerintetek mit lehet tenni? Elég hűvös idő van és félek, hogy meghal... Lehetőleg csak normális válaszokat irjatok... Nem nagyon értek a galambokhoz, hogy meddig kéne rajta üljenek meg ilyenek... ez az első fiókám... A normális válaszokat köszönöm :)

2014. okt. 16. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, akkor szerintem csinálj neki egy kis vackot (pl. egy doboz) amiben törölközőbe csavart meleg vizes palackokat helyezel el. Tedd be a fiókát, szerintem élvezni fogja a meleget. Csak arra figyelj, hogy a vizet rendszeresen cseréld, nehogy kihűljön, és megfázzon a pici.
2014. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi végül gy döntöttem, hogy elveszem inkább a szülőktől és bent a házban a melegben nevelem kézzel... Van egy barátom, aki többször csinált már ilyet s ő tanácsokkal látott el... A fióka jól van, az étvágyával nincs gond, reméljük, hogy megmarad és szép nagy galamb lesz belőle :)
2014. okt. 20. 00:02
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy"
2014. okt. 20. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, már 5 éve volt, de kíváncsi lennék, mi lett belőle?

Nekem így lett egy 2008-ban felnevelt kicsiből a legjobb galamb barátom. :)

Most is megőrül, hogy foglakozzak vele. Imád verekedni miközben én simogatom, kapirgálom. Amikor meglát odarepül a szekrényre, ajtóra és addig kiabál, amíg oda nem nyújtom a kezem, hogy jól megverekedjen vele, miközben kapirgálom.


Jó játék ez neki

Olyan, mint mondják,

"játszunk szilvásat?

Az milyen?

Én ütlek, te kékülsz" :D


Itt ő üt és harapdál játákosan, közben élvezi, hogy elbír velem, mert imádom. :)

2019. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!