Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A tyúk vagy a tojás vol előbb?

A tyúk vagy a tojás vol előbb?

Figyelt kérdés
Szerintem a ojás mivel a dínóknak is tojásból keltek ki az utódaik és akkor még nem volt tyúk. De szerintetek?

2014. okt. 27. 23:44
 1/8 t_GaRami_a ***** válasza:
70%
A dinoszaurusz volt előbb. Azokból fejlődtek ki a csirkék. De ha így vesszük, a csirke volt előbb.
2014. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha ugy vesszük igen
2014. okt. 27. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is a tojás
2014. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
27%
A tojás, mert reggelire tojást eszel ebédre meg tyúkot.
2014. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Isten megteremtette a tyúkot, és így szólt: szaporodj! És akkor a tyúk tojt egy tojást.
2014. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Kolombusz meg előbb volt...
2014. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%

4es hát ez naon jo

Sztem a tyúk

2014. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy pontosan mi történt az soha nem tudjuk meg... de valószínűleg a tyúk, mivel valaminek ki kell tojni a tojást. Persze ahogy az előttem már mondták, valószínűleg a dinoszauruszokból fejlődött ki a tyúk, amik szintén tojással szaporodtak... szóval a kérdés inkább az hogy mi volt előbb a dinoszaurusz vagy a tojás :)


(ateista vagyok, de néha azt kívánom, bár csak létezne élet a halál után hogy választ kapjunk midnen kérdésre. Gondolj bele olyan lenne mint ha a wikipédiát olvasgatnád, csakhogy minden benne lenne)

2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!