Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 54 x 46 x 101 cm elég 2 nimfa...

54 x 46 x 101 cm elég 2 nimfa papagájnak?

Figyelt kérdés
És ha egy hímet és egy nőstényt rakunk egybe akkor mindenképp szaporodnak?

2014. nov. 1. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Én MINIMUM 1,2 m X 0,6 m X 0,5 m -esbe raknám, őket, a te méreteid inkább 2 hullámosnak felelnének meg, ha fiókákat is szeretnél, akkor ez hatványozottan igaz. Ha szelíd madarakról van szó, akik napi szinten kijárnak, akkor éppen elmegy.

Ha hímet és tojót tartasz együtt, egyáltalán nem biztos a szaporulat, úgy kell etetni, megteremteni a körülményeket.

2014. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

A 101cm a magassága vagy a hossza? Ha a magassága akkor felejtsd el mert a toronykalitkák nem alkalmasak madártartásra ugyanis ők kb. vízszintesen mozognak,repülnek nem fel-le. Ha a hossza akkor se jó szerintem nimfáknak(hullámosoknak inkább) mert egy legalább 10-20centit még hiányolok a magasságából is és a mélységéből is de a hossza is lehetne több.


Na meg azt is jó lenne tudni hogy ki lennének-e engedve mindennap legalább pár órára vagy nem?

Ha igen akkor is egy 60-80cm mély 100-200cm magas és kb. másfél méter hosszú röpde kéne nekik(szerintem ez a minimum 2 nimfának).

Ha nem lesznek kiengedve akkor ennél is nagyobb röpde kell nekik.

2014. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!