Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy szoktassam rá a nimfa...

Hogy szoktassam rá a nimfa papagájomat, hogy egyen zöldséget meg gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Edd az orra előtt aztán kínáld meg vele, nálam az egyiknél ez működött, kíváncsi lett rögtön, mi az amit én eszek.
2014. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Schibo ***** válasza:
A nem csípős zöldpaprika csumáját a magokkal tedd elé! Általában ami zöld, attól nem félnek annyira. Legalábbis a mieink. A mag formájú dolgokra előbb rácsapnak. Szedj neki tyúkhúrt (nem városi koszos levegőjű helyen). Különösen szeretik, amikor a tyúkhúr virágzás előtt van és tele van az apró bimbókkal, azt is magnak nézik, de szeretik lecsípkedni a leveleit is. A répát és almát lereszelve, kevés reszelt háztartási keksszel, reszelt tojásfehérjével összekeverve általában hamar megkedvelik.
2014. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én úgy tudtam, hogy a paprika csumáját szigorúan csak mag nélkül szabad adni...
2014. nov. 7. 15:39
 4/7 Schibo ***** válasza:
Erről még nem olvastam soha, hogy nem szabad a paprika magját adni neki. Még chili paprikát is ehetnek.
2014. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... majd még utána nézek, köszönöm :)
2014. nov. 8. 19:52
 6/7 anonim válasza:

Ha nem eszi ne erőltesd én hetekik tartottam előtte különféle zöldségeket,gyümölcsöket de nem eszi csak magokat meg zöld magvas füvet,gyomnövényeket pl paréj vagy muhar kalászt+zöldséglevelet.

A zöldséglevelet vizesen felkötöm nekik,nagyon szeretik,fürödnek benne.

2014. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Europafan válasza:
Van olyan papagáj, amelyik jelleménél fogva soha nem fog gyümölcsöt/zöldséget enni, mint pl az enyém. Ha nagyon nem szeretné, ne erőltetsd! :)
2014. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!