Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem látni soha bébi...

Miért nem látni soha bébi galambot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 22:33
 1/9 HalandoVegtelen ***** válasza:
69%
Azert mert csak fiok letezik, ha lenne bebi galamb az kimera lenne, ha latsz olyat szolj, engem is erdekelne a dolog :D ! Amugy kerj meg egy galambaszt hogy mutasson neked.... nem tul erdekes sokat nem veszitesz :P
2014. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látni én sem láttam még, de van ismerősöm akinek többféle galambja és gerléje is van. Elmondása szerint "rusnya egy cucc a kisgalamb". :D
2014. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Látni. Nekünk az ablakunk előtt lévő fán fészkeltek évekig galambok. Minden évben visszajöttek és ott költöttek. Szuper volt végignézni ahogy a tojásrakástól kezdve "felnevelték" a fiókákat, akik egész addig maradtak a fészekben, amíg már majdnem kifejlett galambok voltak.
2014. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a fészekben kuksolnak. Ritka ronda fiókák az biztos, nálam volt egy napig.
2014. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan rondák hogy ki sem mernek jönni a fészekből amíg meg nem nőnek. :)
2014. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aránytalanul nagy fejük van és a csőrük is hatalmas, jókora dudorokkal. Ráadásul sipákolnak. Egy kis,fszekből kiesett városi galambot felneveltem, ronda fióka volt és szép madár lett belől. Velünk élt hosszú évekig, szelid volt.
2014. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én láttam már fiókát :) a galamb befészkelt a tujafába és ott költött de sajnos a macska elintézte...
2014. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A galambfiókák ált. a fészekben vannak, ezért nem látod őket, a galambfészkek meg nem szemmagasságban vannak.


Sokáig tartottunk galambokat, jó pár fészekaljat láttam. A galambfióka nem a szépségéről híres.

2014. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szülők gyakran a kicsin vannak a fészeknél,még ha már nem is olyan kicsik akkor is.Amúg 11 éves vagyok de a papám olyan galambász akinek van kb 40 kupája és gyakran vagyok ott.Van neki kb 90 VERSENYGALMBJA.Szóval amit írtam tőle tanultam.50 év galambász múltal van. Ha még érdekel valmi szólj nyugodtan.
2014. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!