Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámosaim így tanulnak...

A hullámosaim így tanulnak beszélni, vagy most ez mi?

Figyelt kérdés
Igazából azt sem tudom milyen mikor megtanul szavakat utánozni egy hullámos, de egy ideje azt vettem észre hogy nem mondják hanem csak csicseregve utánoznak adott szavakat, pl hogy szia... na de ez most mi akar lenni? így kezdenek tanulni beszélni vagy mi? tisztán ki lehet venni a csicsergéséből amit akar... volt egy oldal, már nem tudom melyik de ott úgy emlékszem azt írták hogy mikor megtanul beszélni egy hullámos, akkor az olyan mint ha én hangtorzítóba beszélnék... ez igaz? pontosan nem tudom milyen idősek, egy éve vannak nálunk és elvileg mindkettő fiú... az egyiket tenyésztőtől, a másikat pedig kereskedésből vettük...

2014. dec. 3. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámosaim vannak és ők is így kezdtek el beszélni...szóval ez teljesen normális...ez úgy működik náluk is, mint az embereknél.Elvégre mi sem tudunk születésünktől fogva folyékonyan beszélni...
2014. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!