Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullamos papagaj labtores...

Hullamos papagaj labtores utan mikor lesz ujbol normalis a laba?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezt miért itt kérdezed? Az állatorvostól kéne ezt kérdezned aki helyrerakta a lábát.
2014. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mondhatnam hogy miert nem kerdez minki mindent az allat orvostol
2014. dec. 10. 03:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mindent de egy lábtörés nem épp kis semmiség.


Ha te törnéd el a lábad szerintem nem itt kérdeznéd meg a benned felmerülő kérdéseket hanem az orvostól.

2014. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az orvos mond ezt meg azt de akinek van mar errol tapasztala talan tud mondani valamit erre gondoltam nem baj?
2014. dec. 11. 06:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent tord el te a labad es ilyen peldazatokat nekem ne mondj ha nem tudsz valaszolni a kerdesemre halgass.Egyebkent nekem mar el volt torve a labam es akkor sem mondott semmit azorvos levettek a gipszet es viszontlatasra.
2014. dec. 11. 06:07
 6/10 anonim válasza:
Lehet, hogy soha, ha a csüdje tört el szinte biztos, h nem gyógyul meg, ha a combja az is necces. sose szabad a madarak csüdjét fogni, mert könnyen eltörök. Nézni kell nem fertőződik-e el. mert bele is halhat.
2014. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a csudje hanem a bokaja

De az ossze fort Viszont a karmait nem mozgassa igy kapaszkodni sem tud

2014. dec. 14. 04:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Minek van ez az oldal ha nem lehet irni
2014. dec. 14. 04:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi a jele a fertozodesnek?
2014. dec. 14. 22:49
 10/10 A kérdező kommentje:

A csodaval hataros modon meggyogyult a kicsi eros hullamosom , ket helyen volt eltove a laba az utan a masik labanak valami baja lett de hala Istennek nagyon eros most mar kezd ugrandozni.

Annyit babusgattam hogy komolyan arra gondoltam hogy valami problema van mar azen fejemmel.de megerte azt hittem mar hogy ebbol semmi nem lesz.Szoval bravo !

2015. jan. 15. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!