Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem egy papagájt. Meg van...

Vettem egy papagájt. Meg van gyűrűzve. Le lehet venni róla?

Figyelt kérdés
Vagy mindegy, hogyha rajta hagyom?? :D

2014. dec. 19. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért van meggyűrűzve, mert az az azonosítója. Ez alapján van papírja és ha netán elrepülne, akkor a gyűrű alapján lehetne beazonosítani, hogy a tied. Szóval ne vedd le róla.
2014. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm :)
2014. dec. 19. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Le lehet róla venni illetve hozzáértő! állatorvossal le lehet vágatni a lábáról de az az azonosítója és egyáltalán nem baj ha rajt hagyod, rajt van.

Viszont hallottam már olyan esetről nagyobb papagájnál hogy évekig nem volt probléma majd az illető egyik papagájának a gyűrűje valahogy beakadt egy kiálló fémkampóba(papagájzár féleség a szekrényen) és alig tudják kiszabadítani. Ezután az illető az összes aktívabb papagájának a lábáról levágatta a gyűrűt nehogy mégegyszer előforduljon ilyen.

2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!