Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos fióka nem akar enni?

Mono1994112 kérdése:

Hullámos fióka nem akar enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van két, két hetesnél kicsivel idősebb hullámos papagáj fiókám. NutriBird tápszert vettem nekik, de egyszerűen nem akarják enni, se fecskendővel, se hajlított kanálkával. Olvastam, hogy rá kell jönnie a nyitjára, de nem nagyon érdekli őket a kaja. Próbáltak hántolt kölest is enni, de általában csak csócsálják majd kipotyog a csőrükből. Ilyenkor mit lehet tenni? Normális válaszokat várok és nem ítéleteket! Előre is köszönöm.



2014. dec. 25. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol vannak a szülő madarak ?
2014. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek. Sok helyen olvastam sok különböző véleményt a kézzel nevelésről. Megértem mindkét oldalt. Én szeretnék a későbbiekben papagájokkal foglalkozni és szerettem volna kipróbálni, mert sok tenyésztő mondja, hogy nagyon jó élmén. A kézzel nevelt 2 kis papinak már megvan a jó helye előre, ahol csak társállatnak tartanák őket. A szülőket soha nem tudtuk meg szelídíteni, ezért is akartam ezt megpróbálni. Sokat olvastam előre utána a dolognak, mit hogyan kell csinálni. Videókat is néztem, de csak olyat találtam, ahol a madár már tudott enni a fecskendőből.


Előre is mondom, hogy értem azoknak a véleményét akik ezt ellenzik, de értelmes választ szeretnék, nem rábeszélést valamire! Köszönöm.

2014. dec. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!