Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan találjak helyet a...

Hogyan találjak helyet a kakasoknak? SOS

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van otthon 5 kakasunk, akiktől most a szüleim nagyon meg szeretnének szabadulni, én viszont nagyon szeretem őket (, akármennyire is furcsán hangzik), akárcsak a többi állatot, nagyon a szívemhez nőttek. Az a helyzet, hogy SOS-ben keresnem kéne nekik új helyet, csak nem olyan egyszerű. Nálunk a tyúkok csak tojásra vannak, nem vágjuk le őket, és ilyen helyre szeretném őket is továbbadni. Szóval: (0: Tudom, hogy semmi esély rá, de van rá mód, hogy "le lehessen őket halkítani"? ) 1: Mit csinálják? Hogyan találjak megbízható helyet? Van egyáltalán ilyen?


Cikizést, beszólogatást nem kérek, mindenkinek mást jelent egy állathoz való kötődés.


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!


(Ui.: Olyasmire is gondoltam, hogy van-e olyan menhely, valami, ahol ilyen állatokat is tartanak, ilyen módon, erről tud valaki?)



2015. jan. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Cikizés és beszólás nélkül: próbáld megemészteni, hogy kakaspörköltet fogtok enni. Esetleg a NOÉ-t megpróbálhatod, ha a szüleiddel meg tudsz egyezni.
2015. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ismerősök vagy valamelyik szomszéd?Hátha befogadnák őket a tyúkjaik mellé.Én is örülnék neki ha lennének tyúkjam,és valaki felajánlana egy kakast vérfrissítés gyanánt.
2015. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menhelyek nem foglalkoznak vágóállatokkal. Adjál el apróhirdetést, sok jelentkező lesz.
2015. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kakassal mindenki tele van, hacsak nem különlegesek valamiért, max. vágásra viszik el. Nálam is van 3, amit megpróbálok ugyan eladni, de a pörkölt opció a valószínű...... A NOÉ-nak van gazdasági udvara, mindenféle egyéb állata is, ők esetleg, talán befogadják őket.....
2015. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!