Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy ha a hullámos papagáomnak...

Hogy ha a hullámos papagáomnak az önetetőjét dugig megtömöm papagáj táppal akkor a papagáj azt mértékelve fogyaztja el vagy egyböl bezabálja az egészet és meg betegedik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább több kis tál legyen, mint egy nagy.

Én 2 db kb. 1 dl-est szoktam 48 órára betenni 2 hullámosnak (+ szórok egy kis magot a kalitka aljára is), és marad belőle.

2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Milyen hőfokon kell tartani a hullámos papagájt?
2015. jan. 20. 12:55
 13/15 anonim ***** válasza:
15 fok felett.
2015. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a hirtelen hőmérsékletváltozást nem viseli jól. Ha hűvösebb helyre akarod tenni, akkor fokozatosan hozzá kell szoktatni a hűvösebbhez, hogy legyen ideje tollazatot váltani.

Szóval vagy fűtsd a kérdéses helyet egy ideig és fokozatosan vedd lejjebb a hőmérsékletet, vagy nyáron kerüljenek új helyre.

2015. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NE HASZNÁLJ ÖNETETŐT. Én legalábbis utáltam. Mindig beragadt, szegény papagáj meg ott rikácsolt nekem. 2 hét után már nagyon meguntam ezért lecseréltem egy ilyenre: [link] . Amúgy az én papagájaim mértékkel esznek, meg tényleg..amúgy se jellemző minden papagájra, hogy "bezabálnak" :D
2015. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!