Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom miért nem szereti...

A papagájom miért nem szereti a gyümölcsöt és miért utál fürdeni?

Figyelt kérdés
Egyiket se szereti
2015. jan. 21. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy papagáj? :)
2015. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értek a papagájokhoz, de mint minden állatfajnál, gondolom, ott is akad, amelyik más, mint a többi. ;)
2015. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is már az baj hogy "A papagájom...", sokkal jobb lenne "a papagájAIM...". 2 papagájt sokkal könnyebb hozzászoktatni bármihez mert bátorítják, motiválják egymást.


Másodszor milyen fajta papagáj?

Hogyan próbáltad fürdetni? Hogyan próbáltad rávenni hogy egyen gyümölcsöt? Milyen formában adtál neki gyümölcsöt? Zöldséget eszik vagy azt se? Csak a magot eszi meg?

Mennyi idős? Mióta van nálad?

2015. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert mondták neki, hogy ne fürdjé le mert szeretem ha egy kicsit büdös a pi.na :D :D xd
2015. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én nimfám és hullámosom utálja a gyümölcsöt, azonban imádnak fürdeni. Nem tudom mi ennek az oka:)
2015. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Probald meg az aprora darabolast es vedd el toluk a magot egy idore.

Ha nem megy igy sem szorj egy kis magot a gyumolcs tetejerevagy keverd ossze a gyumolcsot hozza illo zoldseggel vagy fuszer novennyel mint pl alma zeller zold es vagy repa , korte egy kis sajt salata alma fokhagyma kapor

2015. jan. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!