Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell dolmányos varjút...

Hogyan kell dolmányos varjút tartani?

Figyelt kérdés
A fiókát mennyi idős koráig kell etetni, milyen időközönként és mivel? Mekkora ketrec kell neki? Télen lehet-e kint tartani? (természetesen védőházikóval) Felnőtt korában miket eszik? Ki lehet vinni az udvarra? (úgy hogy nem repül el messzire? Hol lehet szerezni és mennyibe kerül? Amúgy van madaram (papagájom), nem első madár lenne. Köszönöm a válaszokat!

#varjú #dolmányos varjú #varjú tartása #dolmányos varjú tartása #dolmányos varjú ketrec #dolmányos varjú etetése
2015. jan. 25. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár azt nem tudtam meg, hogy a fiókát hány hónapos koráig kell etetni? És a felnőtt madarat naponta hányszor kell etetni.
2015. jan. 25. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én se tudom, de ha valakitől vennél varjút, aki eddig tartotta a fiókát az biztos tudja.


gyerekkoromban az osztálytársaméknak volt varja, a kertben volt egy elég nagy, kb 2x4 méter alapterületű 2 méter magas röpdéje rácsból. de nem volt szelíd. nem tudom mivel és milyen gyakran etették, azt tudom, hogy néha kapott naposcsibét, amit fagyasztva tároltak és etetés előtt felolvasztották neki...


én csak azt szeretném megkérdezni, hogy miért jobb egy varjú, mint mondjuk egy értelmesebb papagáj, egy amazon, vagy nagysándor, stb. , amit a lakásban is tarthatsz szabadon, megtanul beszélni, trükköket, árulnak hozzá mindent és sok ember él az országban, aki ért a tartásukhoz.

2015. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, megfogadom! Ahogy már említette van papagájom (nagy sándor). De valamiért nagyon szeretem a hazai madarakat, illetve személy szerint a varjúféléket tartom a legintellingensebb állatok egyikének. Azért is mert egy olyan madarat is szeretnék, amivel a szabadban is lehet foglalkozni.
2015. jan. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!