Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagáj részére házilag...

Nimfapapagáj részére házilag készítendő kalitkához milyen dróthálót ajánlott venni, mit keressek, nézzek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekem is nimfám van, és én vettem neki kalitkát. Röpdét egész pontosan. Nem biztos hogy jöt tudsz csinálni :)amúgy vakod háló....vagy tyúk háló, bár az nagy
2015. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bolti kalitkák nagy többsége alkalmatlan, kicsi, és irreálisan drága. Ha kalitkakészíttetővel csináltatok egyedit, az jó lehet, de az se olcsó. Úgy gondolom, ha megfelelő támpontokat kapok, akkor mi is el tudunk készíteni egy alkalmas helyet, ami elég nagy és biztonságos is.
2015. jan. 31. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Van tekercsben is és táblában is. Az a lényeg hogy ponthegesztett és horganyzott legyen. Arra is figyelj hogy ne legyen túl nagy a rácsköz kb. másfél legyen de a néhány mm-rel nagyobb/kisebb is jó.
2015. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anonymous ismeretlen válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van
2015. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!