Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi vizre van szuksége egy...

Mennyi vizre van szuksége egy papagájnak? KB. Másfél hete van nálunk. Az étvágya rendben, magokat, gyumolcsoket eszik, de nem láttam hogy vizet ivott volna.

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak legyen bent neki mindig friss, iszik ha szüksége van rá. Télen az enyémek sem isznak sokat. A gyümölcsökben sok víz van.
2015. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszodat, már kezdtem nyugtalankodni. :)
2015. febr. 3. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sok gyümölcsöt eszik akkor lehet nem szomjazik meg gyakran de ettől még adj neki mindennap friss vizet mert az hogy nem látod inni még nem jelenti azt hogy nem is iszik.


És milyen fajta papagáj? Mert pl. a hullámos papagájok alig isznak alapból is, naponta kb. néhány kortyot de ha lédús gyümölcsöt eszik akkor lehet aznap nem is iszik.

2015. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig legyen neki, majd úgyis iszik, ha szomjas, az enyémek között volt, akit zavart, ha figyeltem, és mindig akkor intézte el, amikor nem néztem oda, aztán ez változott, ahogy jobban megszokta a közelségemet. :-) Lehet, hogy a tied is ilyen zugivó. :-)
2015. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy mindig legyen bent neki friss víz egy kis tálkában, majd iszik, ha akar. Nem kell aggódni :)
2015. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!