Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell madarat preparálni?

Barnabas223456789 kérdése:

Hogyan kell madarat preparálni?

Figyelt kérdés
annyi lenne hogy van egy uszodánk és nagy üvegpanelok vannak fal helyett és van 1-2- madár rigó galamb ami néha sajnos elhalálozik pedig vannak fent matricák minden és mutkor egy fakopáncs halt meg sajnos és olyan szép volt a tolla és ki aakartam preparálni nem akartam elásni de mivel nem tudtam mit tegyek hogyan lehetne ezeket a madarakat kipreparálni amik meghalnak nem vaggyok finnyás meg tudnám csinálni cak nem tudom hogy hogy kell ha tudnátok segíteni megköszönném !
2015. febr. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Nem ajánlom mert mindenféle betegséget elkaphatsz és azonkívül, hogy undorító, piszkos munka, nehezen is tudnád őket szépen megcsinálni, a szüleid mit szólnának hozzá?( abból ki indulva, hogy fiatal vagy, bár nem tudhatom...)
2015. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nembaj van egy csomó madaram fácán megcsinálok mindent de elmodanátok hogy kell mert nagyon érdekel? 16 szoktam tyúkot vágni egyedül meg libát nyulat vadászok apuval nem semmit nem szolnának megdicsérnek hogy ügyes vagyok

elmondanád lécci ?

2015. febr. 7. 21:55
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgyis gyakorlás teszi a mestert
2015. febr. 7. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
talán egy preparálós oldalon több választ kapsz XD
2015. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy preparátorhoz! Gyakorlatilag képtelenség otthon ezt meg tudd oldani esztétikusra! Se szerszámod, se szaktudásod, se tapasztalatod nincs hozzá!
2015. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, esetleg ezt olvasd el ha tényleg érdekel a téma: Dr. Fehér György - állatpreparátumok készítése
2015. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi
2015. febr. 8. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A madarakat nagyon nehéz szépen kipreparálni,gyakorlat nélkül amúgy sem szabad nekiállni semminek,tényleg preparátorhoz kell vinni- én a preparatorium.hu oldalt ajánlom. Bár pont a madarak olyanok,amiket csak "frissen" lehet preparálni,gondolom már napok óta megvan a madár,még ha mélyhűtőben is van,utána elég nehéz vele bármit kezdeni,nagyon vékony a bőrük,és azt tollastul egészben kéne lenyúzni....szóval ebből a szempontból meg már felejtős a dolog.
2015. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!