Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez természetes a hullámos...

Ez természetes a hullámos papagájnál?

Figyelt kérdés
Ma vettünk két hullámos papagájt. egy nőstényt és egy hímet, enni inni isznak, de fura, ahogy viselkednek, egész nap akalitka tetején, mozdultlanul állnak, és kicsit ez fura. van nekik benne, hinta, létra, meg stb. Délután fele, már játszottak, meg minden, aztán elmentem me volt egy kis dolgom, aztán haza jötem, és azóta mozdulatlanul ott állnak a kalitka oldalán. Ez azért van mert új környezetbe vannak? ugye nem fognak meghalni?

2015. márc. 6. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit még biztos szokniuk kell az új helyet.
2015. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még új nekik a hely, hozzá kell szokniuk.
2015. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Most reggel rájuk keltem. Játszottak ettek. Most elvannak. Kb egy olyan 1 gét kell nékik még teljesen megszokják a helyet?
2015. márc. 7. 07:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyilván meg vannak szeppenve.

Másrészt este az enyémek is inkább csak ülnek, délelőtt igazán aktívak:)) - Mekkora a kalitka? (Mert lehet, hogy túl kicsi, és azért gubbasztanak.) Ki fogod őket engedni reptetni?

2015. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Két papagájt vettem, ahol vettem, olyan kalitkát adot, ahol 2 elfér, van benne hinta, létra, meg stb. Igen, ki fogom őket engedni reptetni, ha majd meg szelidítettem őket:)
2015. márc. 7. 09:57
 6/12 anonim ***** válasza:
"olyan kalitkát adott, ahol 2 elfér" - ez így elég rosszul hangzik, ne legyen igazam... minimum 1 méter hosszú kellene, hogy legyen
2015. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Több mint egy méter. az ablakom feléig ér a ketrec.
2015. márc. 7. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor fel fognak élénkülni:))
2015. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem, és az mért van hogy nem isznak? eni már esznek, de inni még nem láttam őket. Most cserélme ki a vizüket.
2015. márc. 7. 12:35
 10/12 anonim ***** válasza:
De isznak, csak egyszerre mindig keveset, és legfeljebb nem akkor, amikor ott vagy a közelben. Mindig adj friss vizet, akkor is, a sosem látod inni őket.
2015. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!