Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti megsértődnétek azon ha egy...

Ti megsértődnétek azon ha egy papagáj ocsmány módon elkezdene szidni benneteket?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte akinek 6 gyereke van és 10 hullámosa hogy van egy ismerőse aki szóba sem hajlandó vele állni mert mikor náluk volt ocsmány módon elkezdték szidni az illetőt a madarak ( amit a gyerekektől eltanultak szavakat, mind felsorolták ). Nem tudom, nekem is szóltak már be, de én nem tudnék egy olyan kis állatkára megsértődni.


Nektek mi a véleményetek, ti hogyan reagálnátok? Ti megsértődnétek ilyenen?



2015. márc. 7. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy káromkodó papagáj inkább jópofa mint hogy meglehessen sertodni rá :D


Szóval....nem haragudnék rá sőt nagyon aranyosnak gondolnám :)

2015. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem haragudnék meg. Én is jópofának tartanám. Persze ha a papagáj kimondaná a teljes nevemet és úgy szidna, akkor feltételezném, hogy direkt megtanították a papagájt, hogy direkt engem szidjon. Ebben az esetben nem az állatra haragudnék, hanem arra, aki megtanította.
2015. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem igazán,a papagáj nem olyan módon beszél mint te.

Unalmában ad ki általa megtanult szavakat magából,de tudatos csevegést nem tudsz vele folytatni.

Szóval nem az embert szidja,egy zamatos káromkodásról nem tudja mit jelent,a madár csak felhívja magára a figyelmet.

Ha már mindenképp meg kellene sértődni,akkor a madár gazdájával beszélnék

2015. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neveket nem mond csak a család tagjaiét akik ott élnek, de őket is szidják... de viszont ők jót mulatnak rajta, ugyanakkor én is, nem tudom miért de nekem még aranyosabbak is mikor járkálnak fel s alá az asztalon vagy a szekrénysoron és úgy mondják a magukét, és felsorolják hogy szerintük kinek milyen fogyatékossága van, mint mikor csak ülnek csendben... :D
2015. márc. 7. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem haragudnék, sőt, jó poénnak vennék. Lehet meg is venném azt a csúnya szájú madarat. :)

Az az ismerősöd, hát nem is tudom milyen lehet, ha ilyenért megharagszik!

2015. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem én szétröhögném magam rajta :)
2015. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Halálra röhögném magam rajta, azonban úgy betanítani egy papagájt hogy állandóan csak káromkodjon szerintem ízléstelen. Nem biztos hogy szándékosan tanították meg neki de erre akkor is oda kéne figyelni. Nekem már az is bántja a fülem ha valaki túl sokat és csúnyán káromkodik, egy szerencsétlen állatot erre betanítani ízléstelen.
2015. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

... Mármint egy állatot aki képes az emberi szavak elsajátítására még ha utánzás is (egyébként tudnak értelmet kapcsolni a szavakhoz) többre kéne értékelni annál mint hogy csak csúnya szavak legyenek megtanítva neki.

De amúgy nem sértődnék meg rajta, nyilván.

2015. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem sértődnék meg, ez elég abszurd lenne. De azért a gazdiról meg lenne a véleményem... Madarat tolláról, embert madaráról:)
2015. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem sertődnék meg. A papagáj nem érti azt amit mond csak utánoz. Ha baj van azzal amit mond akkor az a hibás aki megtanította neki. Nekem amikor volt papagájom a testvérem mi dig fing hangot adott és a papagáj mindig azt a hangot utánozta. Amikor rokonok/barátok jöttek vendégségbe mindig hozzátett a hangulathoz. Sajnos azóta szegény elpusztult.
2015. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!