Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Adottságnak számít ha olyan...

Adottságnak számít ha olyan hangom van mint a csiripelő madaraknak?

Figyelt kérdés
Tudok olyan hangot kiadni mind az énekes madarak vagy a hullámos papagájok. Néha az erdőben szoktam velük beszélgetni és meg is értem őket. Ez valamilyen adottság? Különben is szeretem a madarakat 14/F

2015. márc. 10. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én egy csillámf_szláma vagyok, de erről senki se tud ;)
2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg is érted őket? És miről beszélgetsz velük? xD
2015. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem. A madarak csak jelzéskor vagy hasonló dolgok miatt csiripelnek. Nincs igazán nyelvük, náluk inkább testbeszéd van amit a galamboknál vettem észre. Miért azt gondoltad hogy valami isten vagyok vagy ilyesmi? Ahoz hogy igazán megértsem őket akkor nem a fáról és nem csak ritkán kellene találkoznom velük
2015. márc. 28. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor úgy érted olyan a hangod alapból? Amikor beszélsz úgy hallatszik mintha csipognál? xD
2015. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!