Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ciki, ha hím...

Szerintetek ciki, ha hím papagájomnak puszit adok? 14f

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akit szeretsz annak adni lehet puszit. A kutyám fejére is szoktam. Nem smárolsz vele szóval...felesleges emiatt rágódni:)
2015. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerinted az miben más, ha mondjuk vki a kutyáját puszilja meg. Nem gáz, ha szereted az állatokat. 14/l
2015. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

14 éves fiú... puszilgat egy papagájt.. Hááát.. szerintem... elég beteges.


Kutyát macskát is az szerintem de papagájt... :D

2015. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ari
2015. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Are You Scorpio ***** válasza:
30%
ha megsütöd és utána adsz neki, az teljesen normális : )
2015. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én állandóan puszilgatom a papagájaimat, de lehet hogy azt más inkább csókolózásnak lehet nevezni.
2015. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gyurcimurci válasza:
pfuhh ez nagyon erkölcstelen, és perverz. Azonnal keress piszológust! xD
2015. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem én megengedném neked hogy "megpuszild" a hátsó részemet is...
2015. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem galambom van aki most hat és fél éves és fiú.

Mivel 3 napos korától én nevelem nevelt fiamként sok szeretettel, ezért imádom és sokszor össze puszilom a kis pofiját és a szárnyát. Van amikor simogatom és a kezemben alszik el, olyan jólesik neki. Azután felébred, akkor először megijed, hogy hol van de utána megnyugszik ha látja, hogy a kezemben van.


Amkor a párjának a tojásait melegíti, akkor viszont nagyon harcias még velem szemben is. Gyönyörűnek neveztem el, mert egyszer csak elkezdte turbékolni, hogy gyönyörű, miután sokszor mondtam neki. Azóta ez a neve. A videón lehet hallani amikor vissza megy a fészekbe, akkor mondja néhányszor a nevét.

Ő a kis puszi-nyuszi galambom.


Azok mű tojások alatta, különben nagy lenne a szaporulat, a minden havi kettővel, amit a párja tojik, akit ő hozott ide magának.


https://www.youtube.com/watch?v=bCVcE5OQASo


Szabadon jár ki be ahogy kívánkozik.

Meglátja, hogy kinézek az ablakon, már jön a vállamra és forogva búgja turbékolja a fülembe amit a videón, hogy gyönyörű. Közben minden forgásánál megsimítja a fülem a meleg orrával. Aki szereti az állatokat annak nem kell mondanom, hogy bizony nagyon szeretem és megpuszilgatom a kis gyönyörűt :)

2015. márc. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
igen
2015. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!