Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Dolmányos varjú tartása?

Dolmányos varjú tartása?

Figyelt kérdés
Hallottam már párszor, hogy sérült varjat befogadtak, felnevelték majd szabadon engedték a madár pedig megszelídült és rendszeresen visszajárt. Olyan lett mint egy háziállat. Nagyon szeretem ezeket a madarakat és szívesen tartanék. Félreértés ne essék nem akarok azonnal varjú után kutatni, csak ha adódna lehetőség biztosan élnék vele. Az lenne a kérdésem, hogy ez megoldható lenne máshogy is vagy csak ha találsz egy sérült fiókát?

2015. márc. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Az is jó, ha ellövöd a szárnyát légpuskával...
2015. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a varjakat, és az egyik álmom, hogy legyen egy ilyen varjam. Ha olyan helyen laksz, esetleg megpróbálhatsz egy példányt magadhoz édesgetni, pl. teszel ki nekik ennivalót a kertbe, vagy ha ott vannak, fészkelnek a közelben, rendszeresen próbálod etetni őket stb. De ez csak ötlet, nem tudom, sikerülhet-e, mert a varjak alapból rettentően óvatos és bizalmatlan állatok.
2015. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!
2015. márc. 25. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt katona korunkban: Károly a varjú Származása szerint dolmányos varjú lehetett, de több volt egyszerű madárnál. Alakulatunk jó humorú és élelmes tagja volt. Amikor két kezemben csajkában vittem a kaját, simán leszállt és válogatott belőle, 100 százalékban tisztában volt, azzal, hogy harcképtelen vagyok :)


Szívesen tanyázott az üti ablakban, ott úgyis mindig történik valami. Az ablakon át incselkedtek vele már egy jó ideje. Gondolom már unta Károly a dolgot, elegánsan bekopogott. Erre kíváncsian kinyitották, ő meg a legnagyobb nyugalommal befordította a hátsó felét és teljes odaadással beszavazott.


Egyszer az ereszcsatornán üldögélt. A fiúk a műhelykulcsot dobálták neki játékból. Egyszer csak elkapta, felszállt vele, és futtatta a csapatot vagy két

2015. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!