Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Akinek van papagája és ki is...

Akinek van papagája és ki is szokta engedni, van olyan akinek "szobatiszta" és nem potyogtat minden felé?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a papagáj nem lesz szobatiszta.
2015. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen madár nem ehető szobatisztává.
2015. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
És mennyire lesz koszos a szoba?
2015. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem vészes. Oda potyogtat ahol általában ül, és azt még frissiben fel lehet csippenteni papír zsepivel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__6674203-papa..

2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi madaraink (rozellák) egész nap kint vannak, de csak egy helyre potyogtatnak NEm tanítottukbe őket, egyszerűen a szoba egyik részére , 1-2 méteres magasságba készítettünk nekik egy méretes kiülőt, azon mászkálnak és akörül röpködnek. ez alá teszünk újságpapírt, mivel csak oda piszkítanak. Ha tudok, majd teszek fel róluk képet.
2015. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel a módszerrel sikerült az egyik nimfámat megtanítani a szobatisztaságra.

[link]


Amikor láttam, hogy készül üríteni, akkor erre a célra kijelölt helyre tettem és kb. másfél hét alatt sikerült megtanulnia, hogy ha dolga van, akkor oda kell mennie. A cikkben minden le van írva, hogy mikre kell figyelni. Remélem beválik majd. :)

2015. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a kiülőjük:

[link]

2015. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi kiengedjük, de nem szobatiszta, nem is hallottam még ilyenről. :D Bárcsak azok lennének, bárcsak..
2015. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!