Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az baj ha a hullámos papagájom...

Az baj ha a hullámos papagájom nem akar enni se zöldséget se gyümölcsöt? Egyépként eszik rendesen magvakat és fürtös kölest.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, baj ha nem eszik vannak vitaminok, amikhez csak gyümölcsök zöldségek evésével jut hozzá a madár. A répa különösen fontos számukra, ebből naponta kapjanak.

Az enyémek se szeretik, én általában másnaponta kicserélem az etetőtáljukból a magot gyümolcsre és zöldségre, mert máshogy nem eszik meg.

2015. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elég válogatósak. De lehet kapni még olyat is, hogy magos rúd sokféle izben kapható, gyümölcs izekben, de még tojásos is van. De főtt tojásra is szükségük van, reszelj azt is, fehérjét és sárgáját is, és háztartási kekszet is reszelhetsz néha almával keverve.
2015. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bajnak baj, de az enyémek se akarnak semmit enni a magokon kívül. Én is próbáltam már, hogy kicseréltem a tálkát (ha éhes lesz, úgyis eszik, ami van alapon), de nem vált be. Hatalmas hisztit és veszekedést levágott, felforgatta az egész kalitkát, a sárgarépával pedig csak kikente a tollait és szétdobálta jó nagy körzetben. Mindezt pár óra alatt. Eléggé kikelt magából, hogy répával akarom etetni.

Reszelt főtt tojást is csak nagyon minimálisat ettek, más gyümölcsöt, zöldséget, pedig semmit.

Pedig bio gyümölcsöket adtam nekik, a kertből szedtem. Régi gyümölcsfák, még permetezni se kell őket, megmaradnak.

Hiába teszem be nekik, vagy adom kézből, rá se hederítenek. Csak a mag és a fürtös.

2015. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!