Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kapok egy nimfa madarat és...

Kapok egy nimfa madarat és ennek érdekében szeretnék pár játékot készíteni a madárkának! Ajánlana valaki párat? Még valami a bodza fa ága jó ülőkének vagy a mérgezőek közé tartozik?

Figyelt kérdés

Szerintetek hím vagy a tojó nimfát érdemesebb venni?

Kellene pár ötlet a névhez is..mély hangrendű..r is legyen benne.Valami ilyesmi mint pl.:Áfonya

Milyen szavakat tud könnyebben kimondani?

Tud valaki még pár tippet írni?



2015. ápr. 10. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
párban kell tartani!!! a fűzfagally biztos nem mérgező és jó is, a bodzából csak a fának az ága a jó minden más nélkül mert azok mérgezők... a facebookon vannak jó papagájos csoportok!!
2015. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állatkínzás egyedül tartani.
2015. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy elsősorban nem a kérdésre válaszolok.De miért kínzás egyedül tartani? Ha valakinek van annyi ideje hogy foglalkozzon vele,nagyon is jól érezheti magát.Nekem is van egy nimfám.A kalitka ajtaját reggel kinyitom,és este zárom be.Szabad mozgása van a szobában,amit ki sem használ igazából.Elvan a kalitkáján,egy kiülőt csináltam neki faágakból.A kalitka előtt egy tálca van ahol tökéletesen jól érzi magát.Sokat foglalkozunk vele,Én, a párom,és a fiam is.Nem erőltettem a szelídítését,inkább türelmes voltam vele,és magától totálisan kéz szelíd lett.(Nem kézzel nevelt fióka volt)Szóval az igaz és egyetértek veled is,párban az igazi tartani.De egyedül sem állatkínzás ha megkapja a megfelelő gondozást,illetve szeretetet.
2015. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!