Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért gyártanak és forgalmazna...

Miért gyártanak és forgalmaznak még mindig madártartásra teljesen alkalmatlan vagy akár törvény által már betiltott típusú (körkalitka) kalitkákat?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen a terméken akadtam ki: [link]

Én ebben élő állatot nem tartanék, max csak dísznek akasztanám ki valahova, de a leírásban különösen ajánlja ara papagáj és jákó tartására...

Aztán itt a másik véglet, amiben konkrétan meg SEMMILYEN, de tényleg semmiféle a

állat sem fér el, mégis madártartásra lett kreálva.

[link]



2015. ápr. 10. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Talán mert nincs aki ezt ellenőrizze és büntetést szabjon ki utána, másrészt meg a készleten lévőt is el kell passzolni...
2015. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pénzért. Mi másért gyártanák? El lehet adni, nem bünteti meg őket senki ezért.
2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2. kalitka megteszi szállítókalitkának, vésztartaléknak pár órás elhelyezésre (bár nekem a tartalékkalitkám is nagyobb ennél:S), kiállítások alkalmával. Kistesű madárnak vagy rágcsálóknak is (ha nem túl nagyok a rácsközök) - persze, tudom, nem erre árulják, de ezekre használható:S Az első kalitka esetében semmi tippem sincs:(
2015. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!