Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájnak mit lehet...

Nimfa papagájnak mit lehet enni adni?

Figyelt kérdés

Szóval...adunk neki kölest egy kis napraforgó maggal,meg néha csipeget egy kis almát,reszelt főtt tojást,a répát annyira nem szívleli... Ezek mellett mit lehetne még egy ilyen papagájnak adni? Mert olvastam én paprikákról,saláta,uborka,padlizsánról, de ezt így összességében a papagájokra írták,és nem tudom hogy a Nimfáknak lehet-e adni konkrétan.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2015. ápr. 11. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Azok az eledelek, amiket felsoroltál, mind jók a nimfa papagájoknak, de csak táplálékkiegészítőként.

Szerintem vegyél neki Versele Laga márkájú, nagypapagáj magkeveréket, ebben nagyon sok féle mag van, ami kellhet neki.

Napraforgómagból viszont keveset kapjon, napi 10-20 darabot, mert könnyen elhízhat tőle!

2015. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!