Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj tartás. (lent)?

Exeris585 kérdése:

Nimfa papagáj tartás. (lent)?

Figyelt kérdés

Mekkora kalitka kell?

Mennyibe kerül egy jó ketrec és papagájok(tojó és egy hím)?

Elkel vinnem orvoshoz a ninfa papagáj-t, hogy egészséges-e?

Volt már elötte papagájom csak hullánmon és nem ilyen nagy testű picit tartok is töle.

Addig eljutottam, hogy rámászon mindegyik papagáj a kezemre, de amikor kivettem megijedt és elkezdett össze vissza repülni és utána közelíteni se tudtam felé, mert megijedt tölem ez esetbe mit tegyek?

KÖSZI VÁLASZOKAT ELŐRE IS!!!!4444négy444!!!!



2015. ápr. 12. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ketrec: 150x70x100-as Kalitka kell egy párnak. Ilyet boltban nem fogsz találni, legjobb, ha magad készíted, készítetted el. ( Készíttetéshez: www.gyulakalit.hu) Az ilyen méretű kalitkából naponta 2-3 órára ki kell őket engedni röpködni a szobába.

Egy idő után maguktól visszamennek a kalitkába enni, nem kell megfogni őket.

Egy madár ára biztos 4000 ft alatt lesz.

Csak akkor kell elvinni állatorvoshoz, ha betegség jeleit tapasztalod rajtuk: levertség, gubbasztás, megváltozott étvágy/viselkedés.

2015. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2015. ápr. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!