Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elrepült a nimfa papagájom...

Elrepült a nimfa papagájom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap délután, édesanyám fején üldögélt, amikor édesanyám be akart menni a fürdőszobába de az ajtó nyitva volt és kirepült! Mindehol kerestem,jártam az utcákat de még a hangját se nagyon hallottam. Nagyon fújt a szél,félek hogy elvitte a légáramlat! Fütyürésztem neki azokat a dallamokat amiket ő is szokott. Pl: Boci boci takra. Ki raktam neki a kalitkáját hát ha felismeri de eddig sajnos semmi. Egyébként egy hím papagájról van szó, előszeretettel használja a helló, szia, Robi szavakat.légyszives mondjatok tippeket, mivel tudnám haza csalogatni? Nagyon-nagyon várom haza!

2015. ápr. 21. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Járjátok a körn,éket( minnél többen) keressétek. Közben rakjatok ki fényképes szórólapokat jutalom igéretével, hátha valaki befogadta. Facebook bejegyzés, OLX Jófogás hídetés
2015. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sajnálom a madaradat, de azért az rohadt nagy jelenet lehet, mikor az utcán boci-boci tarkát fütyürészve menetelsz :)))

Szerintem vegyél egy másikat, a papagájok nem hazajáró típusok

2015. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!😊 Hát egésznap fütyülném a boci boci tarkát csak haza Jöjjön.😊
2015. ápr. 21. 07:10
 4/7 anonim ***** válasza:
hirdesd, hogy elveszett mindenhol. Ha emberbarát példány hátha odamegy valakihez.
2015. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hirdesd,plakátold ki,szólj a Noénak vagy valamelyik állatvédő szervezetnek hogy osszák meg.Emellett ha van madármentő a környéken szólj nekik is.Hátha látja valaki.

(nagy mázli hogy ennyire emberhez szokott.)

2015. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Meg is találtuk, de akármennyire is volt kézhez szoktatott, nem repült vissza.:( Ne reménykedj nagyon abban, hogy visszajön...
2015. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:

szerezz egy nőstényt is. elmondom mi volt velem.

volt egy hím papagájom. De valahol valakinek meg elrepült a nőstény papagája. és éhes lett, na meg a társaság is kellett neki. Ezért odarepült az én papagájomhoz, aki az erkélyen ült egy kalitkában - elkezdtek ismerkedni, na meg zabálni kezdte az enyém kajáját. végül így befogtuk. tulajdonképpen csali lett a saját madaramból a tudtom nélkül. lehet, hogyha egy nagyon pofázos madár hangját meghallja, visszarepül hozzá...

2015. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!