Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Haldoklik a hullámos papagájom...

Haldoklik a hullámos papagájom. Szerintetek még a kezembe vegyem kicsit, hogy érezze, hogy ott vagyok, vagy inkább hagyjam a kalitkában, hogy egyedül lehessen? :' (

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a kezembe venném.De miért nem vitted el dokihoz,mi a baja ?
2015. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Te rudod milyen a viszonyotok. Ha a madár igényli a társaságodat akkor vedd kézbe
2015. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebb szerette, ha a kezedbe vetted? Ha igen, akkor szerintem tedd meg most is.

Ha nem, akkor csak beszélj hozzá. :( Én ezt tettem az enyémmel.

2015. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt vettem észre, hogy elvesztette az egyensúlyérzékét és kóvályog. Már fel sem tud kelni szegény, beraktam alá egy anyagdarabot, hogy azon feküdjön. Egy régebbi papagájom is így halt meg, nem tudott megállni a lábán és nem sokkal később elment. :(
2015. ápr. 21. 18:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye kérdés, de papagájokat is szoktak elaltatni? Szörnyű látni, ahogy szenved :(
2015. ápr. 21. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, elaltatnak madarakat is
2015. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen altatnak ha kéred, nekünk egy Katalin papagájt kellett átsegítenünk, mert már nagyon rosszul volt. És sajnos az állatorvosok nem nagyon értenek a madarakhoz (tisztelet a kivételnek) nem nagyon tudnak rajtuk segíteni.
2015. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!