Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak? Mi tévő legyek?

Mit csináljak? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van két hullámosom (hím, tojó). A hím (szerintem) udvarol a tojónak csipog neki stb., de nem veszi figyelembe (tojó), sőt néha menekül is előle! Most külön tettem őket és lassan kezd lenyugodni (hím). NEM szeretném őket tenyészteni, nincs odújuk sem. Mit tegyek? Mikor engedhetem őket egybe?

2015. ápr. 23. 19:24
 1/3 anonim válasza:
Szia! Egy egészséges veszekedés minden kalitkában előfordul. Az enyémek imádják egymást, mégis néha rájuk kell szólnom mert civakodnak. Szerintem próbáld visszatenni és ha van időd figyeld meg, mennyire vadulnak be. Én nem vagyok tenyésztő, remélem máshonnan is kapsz választ.
2015. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos még semmi nem változott! Remélem 1-2 hét jobb lesz! :)

2015. ápr. 25. 12:08
 3/3 Leve2004 válasza:
Lehet,hogy összekaptak valamin és azért veszekednek,de ez nem biztos.Viszont ha rikácsolnak egymásra akkor biztos haragszanak egymásra.
2015. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!