Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tegnap hoztunk a tojó hullámos...

Tegnap hoztunk a tojó hullámosom mellé egy hímet. Csipkedik egymást meg félnek egymástól, a tojó fél évig volt magába mennyi idő mire megszokják egymást?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 08:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne rakd őket azonnal egy kalitkába. Először csak legyen külön de egymás mellett, hogy azért láthassák a másikat. Ha úgy látod, hogy már megszokták egymás társaságát, és esetleg "beszélgetnek" is, akkor engedd ki mindekettőt a szobában. Ha nem bántják egymást akkor mehetnek egy kalitkába. Max. Két hét leforgása alatt biztosan megszokják egymást.
2015. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nincs 2 kalitka :( együtt kint vannak most is egyik az egyik helyen másik a másikon.. éjszakára is csipdesik egymást egy kalitkában :/
2015. ápr. 26. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor elősször voltak papagályaim, akkor egy hímet és egy nőstényt vettem, akik már egy kalitkában "nevelkedtek", kb 1 évesek voltak - és sosem párosodtak egymással, pedig 7-8 évig nállam voltak. Ellenben amikor később vettem másik kettőt, akkor az ottani nőstény párosodott a régi hímmel... Szóval lehet, hogy bár megszokják egymást és együtt élnek, de nem fognak párosodni.

( Lehet nálluk is van olyasfajta rétegeltebb vonzalom, mint az embereknél, és vannak akik nem tudnak többet érezni egymás iránt, mint "barátság")

2015. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm reggel óra mióta kiírtam a kérdést már jól érzik magukat, csőröznek is :)
2015. ápr. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!