Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madárnak lehet a...

Milyen madárnak lehet a tojása egy fehér pár mili méteres barnás picike pöttyök vanak rajta, , foltokban"?

Figyelt kérdés

Találtam a fűben,

és vissza tettem a fészekbe de az anyja gondolom megint kilökete mert érezte a szagom úgy hogy haza hoztam csak nem tudom mire számítsak!!! Bocs az esetleges helyesírásért!!!



2015. máj. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A madrakat nem érdekli az emberszag.
2015. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül lökte ki.
2015. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom de szeretném tudni milyenmadárfaj lehet???!!!
2015. máj. 2. 13:31
 4/5 noname152678 válasza:
Leirasod alapjan es az alapjan hogy nem egy ritka faj szerintem nezd mega google-n a szencinket :D
2015. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Alap: a madarak nem érzik meg a szagodat! Ettől mondjuk még nem kell fogdosni tojást vagy fiókát, de ha mégis megteszed, nem fogja érezni. (Az emlős állatok annál inkább! Nem szabad pl. őzgidát, sünbébit, macskakölyköt, stb... fogdosni, mert azok bizony kiszagolják a kezed nyomát!)


2. Mekkora tojás volt?

3. Biztos az eredeti fészekbe tetted vissza?

4. Milyen fán és hány méter magasban volt a fészek?

5. Miből készült a fészek? (keményebb gallyacskákból vagy mohából, tollakból, stb?)

6. A faág villái között volt a fészek vagy a lombon csak úgy?

7....?


Na ezek után elkezdhetünk agyalni, addig nem érdemes...

2015. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!