Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A macskám hozott haza 2db...

A macskám hozott haza 2db bébi rigót, az egyiket megette mert már kivégezte, a másikat betettem egy fürdőköpenybe, alig van rajta szőr a fején egy kicsi az egyik szárnya sebesült. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 18:17
 1/6 anonim válasza:
100%
nem sokat tudsz csinálni, :( vidd el állatorvoshoz vagy állatmetőkhöz
2015. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"alig van rajta szőr"

Biztosan szőrt akartál írni egy madárnál?


Egyébként én is az állatorvost tudom javasolni. Főleg úgy, hogy megsérült a szárnya. Nem túl kedvező a jövője, de ha fel akarod nevelni, szerintem az állatorvos el tud látni tanácsokkal is, hogy mit hogyan kell.

2015. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát add vissza a macskának..kb 0.1 % esélye van túlélni. Biztos már meg is harapta csak nem látszik rajta.Hamarosan el fog pusztulni.
2015. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se sok esély van, főleg mivel még kicsi. vidd el orvoshoz ha a szíveden viseled a sorsát.
2015. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Arra k* macskára tegyél csengős nyakörvet (lehet kapni), hogy soha többé ne fogjon kismadarat. Nem zabál elég Whiskast az a dög?!
2015. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismadár nem tud elmenekülni hiába csengetnek neki.
2015. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!