Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet enni adni a nimfapap...

Budriii kérdése:

Mit lehet enni adni a nimfapapagájnak?

Figyelt kérdés
Már több helyen is olvastam hogy lehet adni nekik salátát almát meg ilyen egyéb zöldségeket csak még mielőtt belevágnék szeretném egy gazdi véleményét is hallani hogy biztosra menjek mert azért mégis nem akarok ártani neki s pl akármilyen saláta megfelel ? (cukor saláta is?)
2015. máj. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek reszelt répát, reszelt főtt tojást, tyúkhúrt, pitypanglevelet, reszelt sajtot szoktak legtöbbször kapni. Néha kapnak saláta levelet, az almát nem szeretik.
2015. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyéeim nagyon szeretik a sárgarépát almát kiwit szőlőt banánt salátakeverékeket dinnyét narancsot mandarint (DE nekem vannak nimfák rózsásak hullámsok fisherek katalinok énekesek kecskék stb
2015. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. máj. 12. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn ma adtam nekik elöször spenótot,nagy sikere volt,egyböl elfogyott.
2015. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!