Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most kaptam a hullámos papagáj...

Most kaptam a hullámos papagájomat és eddig őt a földre szórt kölesből etették. De nekem a kaitka oldalán van a köles is és a vizi is és nem hajlandó onnan ennni és inni. Mikor fogja megtanulni? 1 napja van nálam

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, amikor elég éhes és/vagy szomjas lesz ahhoz, hogy mindent megpróbáljon megenni, és egyszer csak megtalálja a kis tartót:) Esetleg megpróbálhatod megmutatni neki. Tenyeredbe rakj pár szemet, kínáld meg vele közel a tartóhoz, aztán ha elkezdett enni a tenyeredből, akkor látványosan szórd bele azt a pár szemet a többi közé.Talán "meglátja", hogy mit kellene tenni. Remélem beválik, sosem volt madaram, ezt csak tippre írtam.
2010. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki egy fürtös kölest. Azt mindegyik madár ismeri, és ha nem találná meg az etetőt akkor ez életben tartja, mert amugy kb 2 nap alatt éhen hal. Ugyhogy csak óvatosan ezzel a "majd megtalálja" gondolattal.
2010. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tenyeremből eszik meg néha szórok le neki a földre is csak anyum azé kiabál,hogyha a földről etetem
2010. febr. 25. 07:52
 4/6 A kérdező kommentje:
és két napja állandóan keresi a kiutat a kalitkából, mikor fogja megtanulni hogy az a ő helye? kiengedném repkedni de félek, hogy bemegy a szekrény mögé és nemtudom majd kiszedni. még amikor 3 éves voltam volt papagájunk az is berepült a szekrény mögé és anyum farkon fogva húzta ki onnan
2010. febr. 25. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt is ajánlom, hogy gyorsan olvass utána a madár tartás módjainak!


Hogy lehet így belekezdeni egy madár tartásába, ha azt sem tudod, hogy mikor honnan szeret enni???!!!

2010. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az elöttem szólóhoz hogy lehet úgy papagájt tartani hogy nem olvasol róla ? és hogy nem tudod mi hogy ? a szekrény mögé nem fog berepülni csak akkor ha agyon vissza kergetitek meg ilye nbánás mód hogy farkánál fogva kitépni szekrény mögül . hát nem azért de ha látánm hogy valaki igy bánik papagájjal azt fejbe lőném. fürtös kölest ajánlom én is de ha lehet tedd minnél közelebb az etető hoz és majd oda téved a csőre. meg az itató fele is vigyed
2010. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!