Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Napos csibék közül, az egyik...

Napos csibék közül, az egyik lába rossz, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az egyik csibe lába oldalra hajlik, nem előre, ezért nem is nagyon tud lábra állni. Eszik, iszik rendesen, és egyre többet próbálja használni a rossz lábát is, egyre jobban rá tud állni, de csak rövid időre. Lehetséges, hogy ha megerősödik, akkor meggyógyul a lába, megedződik? Volt egyszer egy ugyan ilyen problémával küzdő kacsám, de nem emlékszem, mi lett a lábával..

2015. máj. 20. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejlodesi rendellenesseg szerintem nem novi ki.a tobbinek nincs baja?
2015. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És jobb sem lesz? Többiek rendben vannak
2015. máj. 20. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz jobb, bár nem azt mondom, hogy ne próbáld meg hisz mindig történnek csodák(ezt komolyan mondom). Az állatorvosok már szinte eltemettették velem a kutyámat, mert nem engedtem műteni. A műtétre nem adtak 20 százalék esélyt se, ha meg nem műtik akkor másnapra meghal, ezt mondták. Nem engedtem műteni és magától helyre jött a kutya. Tudom, hogy nem ide tartozik és bocsi. Voltak egy jó pár díszbaromfim, nálam az volt a legrosszabb amikor egy kis cochin csibe úgy kelt ki, hogy nem tudta egyik lábát sem mozgatni, de ő sajnos meg is halt.
2015. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, csak én látom úgy, de mintha jobb lenne neki, már nem áll annyira ki, és látni, hogy ő sem adja fel, és próbál ráállni, egyre több sikerrel :)

Köszönöm a válaszokat

2015. máj. 21. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok a pipidnek
2015. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. máj. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!