Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kotlost mennyi idö után...

A kotlost mennyi idö után szokták külön venni a csirkektöl? Kb. hány hét után? A táp 3/4ét a kotlos eszi meg. Vagy egyutt rakjatok at a tyukudvarra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi azonnal elvesszük a csirkét amint kikelt.
2015. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most két kotlósom volt. Kb. 4-5 hétig neveli a csibéket a kotlós, utána elkezd tojni és nem foglalkozik majd velük. Tényleg sok tápot megeszik, nálam is így volt. :( A többi tyúk valószínűleg bántani fogja a csibéket, én külön hagytam őket a kotlós meg visszakerült a tyúkokhoz, még őt is bántották először. :(
2015. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már kotlósozol és nem keltetőzöl, akkor ne vedd el tőle a csirkéket.


Mi az első pár hétben, ameddig kb. a kiscsirkék ilyen tenyeres méretűek nem lesznek, kint hagyjuk őket az udvaron ( nem tesszük be őket a tyúkudvarba. Éjszakára pedig egy kosárba vannak összeszedve és a garázsban vannak.


Amikor nagyobbak már, elmászkálnak a kotlós mellől és az abbahagyja a kotlást, akkor kerülnek be a többi tyúk közé. Akkor már meg tudják védeni magukat/ el tudnak futni előlük ( az első pár napban a tyúkok bántani akarják őket)

2015. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!