Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfasok! Tojas ugy, ketsegbe...

Nimfasok! Tojas ugy, ketsegbe vagzok esve. (? )

Figyelt kérdés
Van egy par nimfam 1 es 2 (him) evesek. A tojo lerakott egy tojast 2 napja az sajnos osszetort, ma megint rakott egyet reggel es azota nem ult ra. Gondoltam megnezem milyen meleg es egyaltalan nem volt az, egyik szulo se kotlott rajta. Szerintetek ha nrm nem volt meleg meg kikelhet? Az biztos hogy fias! Mi van ha lerak megegyet es azon se kotlik?

2015. jún. 3. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, hogy a földön, a maghéjak és kakák között kiköltöttek a nimfák egy tojást, de finoman szólva ez nem optimális. Tegyél valamelyik ajtóra egy megfelelő méretű odút nekik, talán segít. Ha nem kotlanak rajta, akkor természetesen nem fog kikelni.
2015. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan ebben nincs tapasztaltom, de hátha azért segít. Nagyon sokat szoktam keltetni, tyúk, liba, kacsa tojást és ott 10-14 napig keltethető a megtojt tojás. Az sem baj ha kihűl, csak 10 fok alá ne hűljön, de amilyen meleg van ez a veszély nem fenyeget. Nem lehet hogy pár nap múlva ráül majd a tojásra? Nem értek hozzá, de ők nem tojnak többet, egy tojáson kotlanak?
2015. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiatal madarak. Tapasztalanok. Ha továbbra is ez történik, akkor rossz a tolyó.
2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!