Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Idegesítenek, mit lehet...

Idegesítenek, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Panel házban lakom, és a szomszéd erkélyére befészkelték magukat a galambok. Ezzel még nincs is bajom, hisz nem az én balkonomat csinálják össze (ha rászállnak, és itthon vagyok, akkor azért elzavarom őket), de hajnalban az a nonstop PRUUPRUUPRUU az idegeimre megy.


Szomszédról tudni kell, hogy csak hétvégente jár haza, akkor se mindig, előtte pedig 3 évig nem lakott ott senki, csak pár hónapja költöztek be. Gondolom, ezért volt olyan csábító hely a galamboknak.



2015. jún. 6. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj a közös képviselőnek, vagy IKV-nak, vagy valami illetékesnek. Addig is amíg nincs megoldás vigasztaljon, hogy a természet hangját hallod. Én évekig magyar nótát hallgattam vasárnap reggel öttől....
2015. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy vegyen fel magnora villamos csörömpölését,hangositsa fel és hallgassa azt.Nincs szebb dolog a természet hangjánál.
2015. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy a szomszédnál turbékolnak, netán megirigyelted, akkor szórj ki búzát a sajátodra és el fognak menni a szomszédtól. Nem is beszélve ennek az elismerést kiváltó állatbaráti cselekedet oldaláról. ;)
2015. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A galamboknak szép hangjuk van és ahogy valaki írta előttem :vegyél fel egy villamos csörömpölés és teherautó hangokat azt hajrá!! (magadfajta városi köcsögöknek az való)
2015. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves engem le "városi bunkózó" egyedek. Tudtok olvasni? Azt írtam: hajnalban. Az ablak mellett van az ágyam, nem tudom áttenni se máshova, és szeretnék aludni. Egyébként nagyon szeretem az állatokat. Még titeket is. :D
2016. ápr. 2. 22:31
 6/6 anonim válasza:
28%

"Egyébként nagyon szeretem az állatokat. Még titeket is."

Eddig senki nem írta, hogy bunkó vagy, de kiderült, hogy tényleg mégis az ha le állatozol másokat. Akkor ülj oda turbékolni melléjük, te jómadár! Vagy loccsints oda egy kancsó vizet.

2016. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!