Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madárfiókának mit adjak enni?

Dodo112500 kérdése:

Madárfiókának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a porblémám, hogy találtunk egy madárfiókát de még nagyon pici, nincs tolla és a szeme se nyílt ki. Ilyen fiatalon mit kell neki enni adni?

2015. jún. 6. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem veréb lehet, legalábbis főleg ők laknak itt a környékünkön.
2015. jún. 6. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Lisztkukacot csipesszel, azt is apróra vágva, valamint vizet szemcseppentővel, kb. 2 óránként. Nem sok esélye van, de ha meg tudjátok oldani így az etetést, itatást, akár meg is maradhat.
2015. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Búzadarát kaphat felvizezve? Egy kicsit adtam neki de többet egyelőre nem merek mert nem tudom jó e neki
2015. jún. 6. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben állatorvos, madaras egyesület, állatkert, akik tudnának segíteni?
2015. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Búzadara nem jó. Egy fiókának még állati eredetű fehérjét kell ennie, ezt kapnak a szülőktől is, még akkor is, ha később magevő lesz. Hernyókat pl. Ezért írtam a lisztkukacot.
2015. jún. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2015. jún. 7. 09:27
 7/7 anonim válasza:
És? Megmaradt a fióka? :)
2015. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!