Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájaimat baj ha néhány...

Kaiu kérdése:

Papagájaimat baj ha néhány napig nem reptetem?

Figyelt kérdés
Van 2db hullámos papagájom és tegyük fel nyáron elmennék pestre 1-2-3 napra és anyám itthon lenne velük eledel friss víz stb... meglenne de röptetni szabadon engedni ehez nem nagyon ért és még valami had ne mondjam mi történne szóval baj lenne ha e 3 nap közül nem röptetném őket baj lenne belőle?

2015. jún. 8. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi nem történne, csak szarul éreznék magukat, de az is lehet, hogy a bezártság miatt egymásnak esnének vagy a saját tollaikat tépkednék.
2015. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 éves a madárkám, és amikor nem vagyok itthon, én sem hagyom nyitva a kalitkát, viszont amikor itthon vagyok, lehetőséget kap kijönni. Nem mindig él vele, és van, amikor csak kimászik a kalitka tetejére, ott elvan egy kicsit, aztán visszamegy.
2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Igen, ez madár függő.

Az enyém kifejezetten hisztizik, ha nem engedem ki mikor otthon vagyok, repdes mindenhova, legfőképpen engem zaklat :D

2015. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ remélem kibírja 3 napot reptetés nélkül de lehet hogy csak 1 napot de az is lehet el se megyek *.* ;)
2015. jún. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!