Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Véresre vakarta magát a...

Véresre vakarta magát a papagájom. Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 napja vettem tenyésztőtől egy kis hullámos papagájt, még eléggé fiatal. Nagyon aranyos, jól elvagyunk, már nem fél, eszik, iszik rendesen. Sőt már a tenyeremből is eszik. Most viszont, ahogy reptettem, leszállt a rúdjára, elkezdett tollászkodni, vakarózni, és a bal lábával ott a lába alatt olyan szinten elvakarta, hogy vérzett neki. Gondolom ez nem normális, el kéne vele mennem az állatorvoshoz? Kérlek segítsetek, nem tudom hogy mit tegyek vele...

2015. jún. 11. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha elviszed, egyébként nincs melege? Az én nimfám most napok óta sokat tollászkodik, meg megrázza magát, és ha épp lelocsolom vízzel, azt nagyon élvezi.
2015. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló, köszönöm szépen a tippet, igen, valószínű hogy ez volt a baja, ugyanis megfogadva a tanácsod, langyos vízzel spriccelgetem, és nagyon élvezi ő is... :)
2015. jún. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!