Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pszichésen sérülhet-e a...

Pszichésen sérülhet-e a tyúkom, ha egyedül van?

Figyelt kérdés
Kiközösítették a többiek, egyedül, külön van tartva. Az udvaron velünk, kutyánkkal, macskánkkal, és más madarakkal találkozik, de a többieket is látja. Őket viszont kerüli, fél, és bújik.

2015. jún. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Sérülhet, de az Újházi levesben már nyoma sem lesz ennek.
2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk emiatt levágni. Én amúgy sem enném meg, a családom is a csirkéből készült leveshez van hozzászokva :) De Ha-ha!
2015. jún. 17. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen h kiközösítették az egyik tyúkot a többiek. A kiközösített tyúk szürke színű volt, a többi meg barna. Még az állatvilágban is van rasszizmus...
2015. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő sánta volt és emiatt... Nálunk a színnel nincs gond ( 3 kender, 3 vörös, 2 fekete (most már csak 1) és 1 fekete kopasznyakú). De nem ez volt a kérdés.
2015. jún. 17. 22:26
 5/5 hell-ikon ***** válasza:

Ezt így nem tudom, de képesek alkalmazkodni, ahogy a kutyák, macskák is. Ha ebben a formában megvan neki a társaság, akkor szerintem nem lesz gond. Nekem is volt 2 tojógyárból "mentett" tyúkom, állandóan kint voltak az udvaron a kutyával, jól el voltak. Ha a kutya rohant a kerítéshez házat őrizni ezek is rohantak utána. :)

Édes pofák voltak.

2015. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!