Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiu e vagy lany a galambom?...

Karina11mogyi kérdése:

Fiu e vagy lany a galambom? Elmegy ha majd kiengedem?

Figyelt kérdés
Talaltam egy picike kis galambot.kezbol etetem leturmixolom neki az almat meg az uborkat.megeszi a kezembol.nagyon oszeszoktunk meg nagyon szelid.hozzam is bujik ha kiengedem.csak az lenne a kerdes hogy fiu e vagy lany.hogy tudom megalapitani?es hogyha nagy lesz akor elmegy?nagyon osze vagyunk szokva es csak tolem eszi meg a kajat meg csak en tudok hozza nyuli az anyanak nem is engedi hogy hozzaerjen.szoval szerintem nem fog elmenni.de azert kerek szepen tanacsokat.koszonom!

#Galamb.elmegy.fiu.lany.hogy.hogyan.segitseg.
2015. jún. 19. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom Neked megmondani, hogy állapítható meg: fiú-e vagy lány, de elmondok egy történetet a második kérdésedre:


Egyszer hazahoztam egy törött szárnyú galambot. Sínbe raktam a törött szárnyát a magam ügyetlen módján - elvégre nem vagyok állatorvos :-) - ápolgattam, gondoztam, szépen felépült :-) Mindezt egy belvárosi társasház 2.-ik emeletén. Amikor már megerősödött és jól tudott repülni ( a szobában :D ), akkor kiengedtem az ablakon.

Kb. 1 hónapig nem láttam, aztán egyszercsak megjelent a párkányunkon egy picit félreálló szárnyú galamb - az ÉN GALAMBOM! :-) Visszatalált! Utána még sokáig vissza-visszajárt enni :-)

2015. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!