Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elülhet-e a japán tyúkom?

Elülhet-e a japán tyúkom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom eléggé jó kotlósok, gyakran elülnek, de ez mitől is függ? Az egyik próbálkozik, de még nem biztos a dolog. Ez lenne az első alkalom. Meggondolhatja magát?

2015. jún. 23. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A japán tyúkok valóban jó kotlósok, az enyémek a németjuhász keverék kutyámat is félre állították az útból.Azóta a kutya retteg tőlük. :D Általában hangos visítással és kotyogó hang kiadásával jelzik hogy kotlani fognak. ha több napja ül a tojófészekben biztos lehetsz benne hogy kotlik. Én 5 éve foglalkozom velük(még csak 13 vagyok) de egyszer sem tapasztaltam hogy meggondolták volna magukat.az sem gond ha most először kotlik majd kiderül hogy milyen lesz. Nekem jelenleg 3 kotlik egyik nagyon barátságos velem szemben , a másik kettő nem.Bármilyen tojást alátehetsz:a sajátját kacsa liba fürj pulyka és normál méretű tyúktojást is. persze csak egyfélét mert mind különböző időpontban kel ki.Fontos hogy ne boltokból szrezz be tojásokat mert azok nem fiassak.Remélem sokat segítettem! :)
2015. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!