Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambot, valszeg...

Találtam egy galambot, valszeg beteg de túl élte az éjszakát, mit csináljak vele (több lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam adtam neki inni és enni tegnap nem evett de ivott. Nem tud felrepülni de próbálkozik. Rövidebb távon képes bukdácsolni, a szárnyát kinyújtja és menekülni próbál de nem megy neki. Az nem hiszem, hogy fontos de szerintem hiányzik az egyik szeme, de lehet, hogy csak becsukta. Kicsit olyan mintha beállt volna a nyaka, mert egyfolytában jobbra dönti a szemét (a bal hiányzik). Szerinted mit csináljak vele?

2015. jún. 24. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Vidd orvoshoz, vagy csapd agyon és temesd el a kert végében, de ne nagyon babusgasd, mert egy rakat betegséget terjeszthet.
2015. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekben madarakkal foglalkozó ember? Ha nincs, vidd el őt állatorvoshoz. Lehet, hogy megsérült a szárnya. vagy sokkot kapott. Tényleg sok betegséget terjeszthet, úgyhogy csak óvatosan. De minden képpen vidd el őt állatorvoshoz. Ennyit még egy madár megérdemel, ahelyett, hogy ,,agyoncsapjuk és elássuk a kert végében" szerintem. Kell neki egy esélyt adni.
2015. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Ez csak egy galamb... Nem "érdemel" semmit... Ezt csak beleidologizálod, városiak...
2015. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De a galamb is egy élőlény. Megérdemel annyit, hogy segítsünk neki ha bajban van. Az már más tészta, hogy lehet, hogy az állatorvos fogja elaltatni, hogy ne szenvedjen, de az még mindig jobb mintha te ütnéd agyon. Lehet, hogy az orvos még tud rajta segíteni. Minden élőlénynek joga van arra, hogy kapjon egy esélyt.
2015. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bementünk volna az állatorvoshoz a váróban elpusztult. Az állatorvos azt mondta elhamvasztják a többi állattal.
2015. jún. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!